Biliyorsunuz ki geçtiğimiz ayın 27 sinde hepimizin uzun zamandır beklediği Avengers Infinity War filmi vizyona girdi. Muhteşem gişe başarıları falan derken Marvel’ın yapımcılarından olan Nate Moore filme dair tek pişmanlığını açıkladı.

Marvel son aylarda önce Black Panther sonra Avengers Infinity War ile kalbimizde taht kurdu. Her şey çok iyi gidiyor hatta Avengers 4 için hazırken Marvel’ın yapımcılarından Nate Moore’un Avengers Infinity War’da değiştirmek istediği bir şey olduğunu söyledi o ise Black Panther. Filmde ortalama bir ekran süresi olan karaktere daha fazla yer vermedikleri için hayli pişman kendisi. Bu pişmanlığını da şu sözlerle ifade etmiş:

“Aslında Black Panther’ın Avengers Infinity War’da olacağını çok önceden biliyorduk. Daha en başta Joe ve Anthony Russo ile bunu konuşmuştuk. Hikayeni büyük bir kısmını Wakanda’ya yerleştireceğimiz için de çok heyecanlıydık. Fakat o zamanlar Black Panther filminin bu kadar büyük bir etki yaratacağını tahmin edememiştik. Etmiş olsaydık hepimiz Black Panther’ı daha farklı bir şekilde ele alır, Wakanda’yı biraz daha keşfetmeyi tercih ederdik.” 

Umarım bu hatanızı telafi edersiniz o zaman ne diyelim.

 

 

Kategoriler: GÜNCEL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir